Gwarancja Pierwszej Koszuli

Gwarancja Pierwszej Koszuli

Koszula szyta na miarę za pośrednictwem serwisu internetowego to zakup w pełni komfortowy.
Liczymy się jednak z tym, że czasami, pomimo najszczerszych chęci włożonych w samodzielne pomiary, otrzymałeś od nas koszulę, z kroju której nie jesteś zadowolony.
To żaden problem. Poprawimy ją dla Ciebie za darmo w ramach GWARANCJI PIERWSZEJ KOSZULI  - szczegóły znajdziesz w regulaminie TUTAJ.

Z usługi skorzystać mogą Klienci, którzy założyli Konto Klienta i dokonali pierwszego zamówienia. 

Aby zgłosić chęć dokonania nieodpłatnych modyfikacji należy :
1. w terminie 7 dni licząc od dnia otrzymania Towaru wysłać zgłoszenie zawierające numer zamówienia na adres: info@hendersonshirts.com W tytule wiadomości prosimy wpisać: GWARANCJA PIERWSZEJ KOSZULI i numer zamówienia, a w treści podać przyczynę zgłoszenia;
2. zebrać nadmiar materiału szpilkami lub zmierzyć się ponownie;
3.w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia chęci dokonania modyfikacji, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru odesłać koszulę wraz z uwagami wpisanymi do formularza, na adres wskazany w tym formularzu.


UWAGA
: W przypadku przesłania przez Klienta Towaru noszącego ślady użytkowania, prania, brudnego, pogniecionego lub pozbawionego zabezpieczeń (metek lub klipsów zabezpieczających), Klient traci uprawnienie do dokonania jednorazowo nieodpłatnych modyfikacji dostarczonego Towaru. Ponadto, GWARANCJA PIERWSZEJ KOSZULI obejmuje jedynie modyfikacje polegające na wykonaniu drobnych poprawek krawieckich, które nie wymagają uszycia nowej koszuli (szczegóły przeczytaj w rozdziale X Regulaminu Sklepu Internetowego).

 

CZAS REALIZACJI poprawek jest taki sam jak czas realizacji zamówienia (wybrany podczas zamawiania koszuli). 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl